Múzeumi rendezvény

Vadász Attila orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben

Látogatható2024. 07. 20. 16:00 - 17:00 HelyszínGöcseji Skanzen ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Orgonakoncert sorozat a Göcseji Skanzenben.
Koncert

Vadász Attila orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben a restaurált és újrahangolt barokk Klügel orgonán.

Előadó

Vadász Attila – orgona- és csembalóművész

Vadász Attila a Pápai Református Kollégium Gimnáziumában érettségizett, majd a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskolában tanult orgona és csembaló szakon. 2009-ben diplomázott a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán, majd 2011-ben az Amszterdami Konzervatóriumban szerzett diplomát.

Számos versenyen ért el kiemelkedő eredményeket, többek között 2016-ban harmadik helyen végzett a brexeni Daniel Herz nemzetközi orgonaversenyen. Koncertjeivel bejárta Európát és Brazíliát. Jelenleg a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola tanára, ahol orgonát és zongorát oktat, tanítványai nemzetközi versenyeken is sikeresen szerepelnek. Vasárnaponként a Mocsai Református Egyházközségben kántorizál.

Zalacsébi fatemlom a Göcseji Skanzenben.

Belépőjegy

• Felnőtt: 3000 Ft/fő
  • Kedveszményes: 2700.- Ft/fő
  • Egerszeg Kártyával: 2400.- Ft/fő

Belépőjegyét online is megvásárolhatja ide kattintva.