Koncert

Radnai Tamás orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben

Látogatható2024. 07. 20. 16:00 - 17:00 HelyszínGöcseji Skanzen hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Orgonakoncert sorozat a Göcseji Skanzenben.
Koncert

Radnai Tamás orgonakoncertje a Göcseji Skanzenben a restaurált és újrahangolt barokk Klügel orgonán.

Radnai Tamás orgonaművész

Radnai Tamás 1992-ben született Pécsen, a Pécsi Konzervatóriumban való érettségit követően klasszikus előadóművészi diplomámat a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karán Dr. Csanádi László mentorálásával végezte, orgona tanári diplomámat a Pécsi Tudományegyetem Művészeti Karán Király Csaba és Kovács Szilárd Ferenc irányításával.

Konzervatóriumi növendék kora óta hangversenyezik országszerte.

Előadóművészi tevékenységei leginkább hangsúlyos területei J.S. Bach billentyűs életműve és a magyar történelmi orgonák.

Műsor

A „falumúzeum” orgonáján megszólaló repertoárjában Bakfark Bálint, Domenico Zipoli, Henry Purcell, John Stanley, Johann Sebastian Bach, Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart művei szerepelnek.

Zalacsébi fatemlom a Göcseji Skanzenben.

Belépőjegy

• Felnőtt: 3000 Ft/fő
  • Kedveszményes: 2700.- Ft/fő
  • Egerszeg Kártyával: 2400.- Ft/fő

Belépőjegyét online is megvásárolhatja ide kattintva.