Május közepén nyílt meg a Göcseji Múzeumban Zoób Kati divattervező retrospektív kiállítása, a Repertoár – Az ellentétek harmóniája című tárlat. A múzeum közönsége nagyon kedveli, ha élményprogramokat szervezünk egy-egy kiállítás […]

Május közepén nyílt meg a Göcseji Múzeumban Zoób Kati divattervező retrospektív kiállítása, a Repertoár – Az ellentétek harmóniája című tárlat. A múzeum közönsége nagyon kedveli, ha élményprogramokat szervezünk egy-egy kiállítás mellé, ezért a nyári hónapokban több ízben szubjektív tárlatvezetéseket tartanak ismert zalaegerszegiek, felkért előadóink.

Izgalommal várjuk ezeket az alkalmakat, hiszen minden bizonnyal érdekes lesz meghallgatni, hogy ugyanarról a kiállításról milyen szempontok szerint mesél az ékszertervező, a pszichológus, a költő, a dekoratőr, a könyvtárigazgató, a kulturális újságíró, vagy a ruha- és könnyűiparban jártas mérnökök.

Július 26-án Hangya Krisztina könnyűipari mérnök várja a közönséget.

Várjuk Önöket sok szeretettel!