Színház a múzeumban

KAZAMATA Színház - TELIK – egy óra az életedből

Látogatható2024. 10. 24. 19:00 - 20:15 HelyszínGöcseji Múzeum ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Látogatási idő75 perc Az előadás egy szakdolgozatból született önadaptáció Márfi Márk saját felnőtté válásának emlékeiből.
Pinceszínház

KAZAMATA Színház a Göcseji Múzeum pincerendszerében a ZAZEE Kulturális Egyesület szervezésében.

A darabról

Az előadás egy szakdolgozatból született önadaptáció. Márfi Márk 2020-ban végzett az SZFE prózai színész szakán. Diplomamunkáját ugyanebben az évben, a tavaszi karantén alatt írta meg a családi pulykafarmon, Vas megyében, saját felnőtté válásának emlékeiből.

Márfi Márk szabadúszó színészként dolgozik és ír. Játszik a Radnóti Színházban, a Szkénében, a Lóvasúton; dolgozik a KultúrBrigád csapatával, a Láthatáron Csoporttal és a 24/25-ös évadban a Pinceszínházban is bemutatkozik, emellett forgat. 2022-ben és 2024-ben is Örkény István Drámaírói Ösztöndíjban részesült.

Dramaturg: Bíró Bence
Zene: Mester Dávid
Alkotótárs, rendező: Tóth Péter
Asszisztens: Zsombolyay Linda
Az előadás hossza kb. 75 perc, szünet nélkü

Az előadás hossza

kb 75 perc, szünet nélkül

Jegyvásárlás

Online a TIXA oldalán  4500 ft/fő áron.

További információ

A ZAZEE Kulturális Egyesület oldalán.

Ez is érdekelhet