Múzeumi rendezvény

Raktárles a Göcseji Múzeumban

Látogatható2024. 11. 13. 17:00 - 18:30 HelyszínGöcseji Múzeum ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Látogatási idő90 perc Látogatás a Göcseji Múzeum gyűjteményi raktáraiban, ahol a program során sok-sok érdekesség elhangzik az itt őrzött műtárgyakról.
Múzeumi rendezvény

Raktárles a Göcseji Múzeum raktáraiban.

Ahová eddig csak múzeumi szakember mehetett

Egy igazán egyedülálló programra hívjuk a múzeumbarát közönséget. Eddig még nem volt rá példa, hogy a szakembereken kívül más is betekintést nyerhetett a múzeumi raktárak világába. A látogatók megismerkedhetnek a tárgyak múzeumba kerülésének és raktárakban őrzésük útjával és történetével.

A raktárles során gasztronómiai műtárgyaké lesz a főszerep. Kiderül, hogy ebben a témában, milyen sokszínű tárgytípusokat őrzünk a festményektől a fotókon át a használati tárgyakig.

Sok műtárgyról lehull a lepel, kiderül a gasztronómiai igazság!

A programot vezeti

Kostyál László művészettörténész, Kiss Nóra néprajzkutató, Erős Krisztina történész

Részvételi díj

1800 Ft/ fő
EGERSZEG Kártyával 1440 Ft/fő

Jegyét kényelmesen előre, online is megvásárolhatja . Online jegyvásárláshoz kattintson ide.

A programon műtárgyvédelmi okokból csak 15 fő vehet részt.

Raktárles a Göcseji Múzeumban
Klinger László közönségkapcsolati osztályvezető Göcseji Múzeum