Hangtálfürdő és szanszkrit mantra est

Látogatható2024. 10. 22. 18:00 - 19:30 HelyszínGöcseji Múzeum Ma nyitvaZárás : 18:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Hangtálfürdő a Göcseji Múzeum pincéjében.
hangtál

Hangtálfürdő

Gyertyafényes Tibeti Hangtálfürdő több, mint 25 tibeti hangtállal és Bódis Bettina zalaegerszegi énekesnő, hangtálterapeuta és Morales Matias, chilei származású jógaoktató, reiki és hangtálterapeuta szankszrit nyelvű mantra énekeivel.

Részvételi díj

Az eseményen való részvétel 6.000 Ft.- / fő, amit a helyszínen, készpénzben lehet fizetni.

Jó tudni

Hozz  magaddal: jógaszőnyeg (hanyattfekvéshez), takaró és párna a kényelemhez.Az esemény a Göcsej Múzeumban kerül megrendezésre és létszám korlátozás végett regisztrációhoz között. Regisztrálni az alábbi e-mail címekre küldött üzenetben tudsz:

A program Facebook esemény oldala ide kattintva érhető el.

Hangtálfürdő és szanszkrit mantra est
Klinger László közönségkapcsolati osztályvezető Göcseji Múzeum