Múzeumaink nyitvatartása és programjai az augusztus 20-i hosszú hétvégén.

Dátum2024.08.16. Olvasási idő2 perc A hosszú hétvégén izgalmas programokkal várják a látogatókat Zalaegerszeg kiemelkedő kulturális intézményei.
Hosszú hétvége

A Zalaegerszegi Múzeumok Igazgatóságához tartozó intézmények nyitvatartása és programkínálata az augusztus 20-i hosszúhétvégén.

Nyitvatartás

Göcseji Múzeum

A Göcseji Múzeum augusztus 17-én, 18-án és 20-án a nyári nyitvatartási rend szerint várja a látogatókat 10.00-18.00 óra között. A múzeum augusztus 19-én hétfőn zárva tart.

A múzeum állandó és időszaki kiállításai  augusztus 20-án térítésmentesen látogathatók.

Göcseji Skanzen

A Göcseji Skanzen augusztus 17-20 között naponta 10.00-18.00 óra között tart nyitva.

Mindszentyneum

Programok

A Göcseji Múzeum, Göcseji Skanzen és Mindszentyneum programkínálatátáról ide kattintva tájékozódhat.

Múzeumaink nyitvatartása és programjai az augusztus 20-i hosszú hétvégén.
Klinger László közönségkapcsolati osztályvezető Göcseji Múzeum