GyerektáborLejárt

Rejtély a múzeumban - nyomozó napközis tábor

Dátum2024. 07. 08.-12. HelyszínGöcseji Múzeum ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - szombat - 10:00-18:00 vasárnap - Hossz5 nap (8:00-16:00) Kedves Sherlock-ok, Colombo-k, Poirot-k és Ms Marple-ok! Segítsetek! Rejtélyes eset történt a múzeumban és csak a napközis tábor végéig van időnk kinyomozni!
Általános iskolaNapközis táborNyomozás
Határidő
2024. 06. 14. 12:00 - Lejárt

Kedves Sherlock-ok, Colombo-k, Poirot-k és Ms Marple-ok! Segítsetek! Rejtélyes eset történt a múzeumban és csak a napközis tábor végéig van időnk kinyomozni az esetet.

Ha készen álltok egy igazi kalandos nyomozásra a Göcseji Múzeum területén, akkor jelentkezzetek még ma detektív csapatunkba.

A napközis tábor rejtélyének előzményei

Hirtelen sötétségbe borult az egész múzeum. A kalapos nő felsikított. A jelenlévők a teremőr megnyugtató hangját hallották: „Mindenki őrizze meg a nyugalmát! Hozom a zseblámpámat! A vaksötétben nyikorgó lépteket, kulcs-zörgést, ajtó csapódást lehetett hallani. Hirtelen egy elsuhanó árnyat észleltek….”

Mi történhetett a múzeumban? Vajon nyoma veszett valaminek?

Különös eset megoldására hívunk benneteket, titokzatos kalandokat szerető gyerekek! Hiszen csak a ti segítségetekkel tudjuk megoldani a rejtélyt! A nyomok keresése nem áll meg a múzeum falai között, hanem a belvárosban folytatódik, ahol téren és időn át jutunk napról napra közelebb a megoldáshoz és a végén még a rejtélyre is fény derül!

Gyere és légy részese te is az 5 napon át tartó kalandnak!

Részletek a táborról

Jelenlét

• Tábori foglalkozások: 08:00-16:00 között
  • Gyermekfelügyelet: 07:45-16:15 között

Étkeztetés

• Az étkeztetés az egyik helyi étteremben történik, ahol a gyerekek meleg ebédet kapnak.
  • Kérjük a szülőket, hogy reggelit, tízórait, uzsonnát, valamint italt csomagoljanak gyerekeiknek. Hűtőszekrény rendelkezésre áll, melyben az ennivalót, innivalót igény szerint el tudjuk helyezni.
  • Ha a gyermeknek bármilyen eredetű allergiája, érzékenysége van, feltétlenül jelezzék számunkra az űrlapon!

Részvételi feltételek

• Maximális létszám: 20 fő turnusonként
  • Életkor: 9-14. év közötti gyerekek számára ajánlott
  • Részvételi díj: 31 990 Ft/fő (ami tartalmazza az ebédet is)

Igénybe vehető kedvezmények

• A Göcseji Múzeumból vagy a Göcseji Falumúzeumból egy másik tábor párhuzamos foglalása vagy testvérpár jelentkezése esetén: 10% kedvezményt biztosítunk
  • Három tábor foglalása esetén: 15% kedvezményt biztosítunk
  • Négy tábor foglalása esetén: 20% kedvezményt biztosítunk
  • A részvételi díj minden esetben tartalmazza az ebéd költségét is!

Fizetési lehetőségek

• A tábor fennmaradó összegének kifizetése online bankkártyás fizetéssel vagy a Göcseji Múzeum portáján készpénzzel lehetséges 2024. május 20-tól június 15-ig.

Jelentkezési feltételek

• A táborba történő jelentkezés kizárólag ezen az online felületen keresztül történik! Egy e-mail címről több regisztrációt is elfogadunk, de kérjük, hogy egy regisztrációval csak egy fő jelentkezzen.
  • A jelentkezési lap beérkezése után visszaigazolást küldünk a sikeres regisztrációról.
  • Kérjük, az egészségügyi és a adatvédelmi nyilatkozatokat kitöltve, aláírva hozzák magukkal az első napon!
  • A táborozás megkezdését követően, annak megszakítása esetén a részvételi díjat nem áll módunkban visszafizetni.

Rejtély a múzeumban - nyomozó napközis tábor
Novák Fanni múzeumpedagógus Göcseji Múzeum

Ez is érdekelhet

Régésztábor 2024
Napközis táborRégészetTörténelem

Régésztábor 2024

2024. 07. 01.-05.
5 nap (8:00-16:00)
A történelem és a régészet iránt érdeklődő felső osztályos gyermekek számára kifejezetten kötelező!
Skanzen tábor
Általános iskolaFalumúzeumNapközis táborTermészetbarát

Skanzen tábor

2024. 07. 01.-05.
Göcseji Skanzen ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00
5 nap (8:00-16:00)
Izgalmas táborozási lehetőség minden gyermeknek, aki szeret a szabadban játszani, valamint érdeklődik a természet és népi mesterségek iránt.
Élő világ, Élővilág – Reset Camp napközis tábor
Általános iskolaDigitális detoxNapközis táborReset Camp

Élő világ, Élővilág – Reset Camp napközis tábor

2024. 07. 29. - 08. 02.
Göcseji Skanzen ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00
5 nap (8:00-16:00)
Távolodj el a digitális zajtól és éld át nagyszüleid, dédszüleid gondtalan gyermekkorát a Göcseji Falumúzeum napközis táborában.