GyerektáborLejárt

Élő világ, Élővilág – Reset Camp napközis tábor

Dátum2024. 07. 29. - 08. 02. HelyszínGöcseji Skanzen ZárvaNyitás: 10:00 hétfő - zárva kedd - vasárnap - 10:00-18:00 Hossz5 nap (8:00-16:00) Távolodj el a digitális zajtól és éld át nagyszüleid, dédszüleid gondtalan gyermekkorát a Göcseji Falumúzeum napközis táborában.
Általános iskolaDigitális detoxNapközis táborReset Camp
Határidő
2024. 07. 01. 12:00 - Lejárt

Szeretettel várunk mindenkit az „Élő világ, élővilág!” Reset Camp napközis tábor részvevői közé, ahol öt napig eltávolodunk a digitális kütyük világától, és a természet ölelésében találjuk meg az igazi kikapcsolódást.

A tábor különlegessége és egyben alapfeltétele, hogy résztvevőinknek okoseszköz nélkül kell érkezniük, így lehetőség nyílik a valódi kapcsolatokra és a természet közelségének megtapasztalására.

Napközis tábor a dédszülők világában

A gyerekek a nagy- és dédszülőik világában találják majd magukat. Megismerkedhetnek a falusi életmód hagyományos feladataival, azzal, hogyan lehet a környezetre vigyázva, azt nem kihasználva boldogulni. Kertészkedhetnek, gyűjtögethetnek, és az állatvilágról is értékes ismereteket szerezhetnek.

Természetesen a játék sem maradhat el. Megtapasztalhatják milyen csodás játék lehetőségeket képes nyújtani a természet!
Mindezek mellett a hét során mindenki megírhatja saját göcseji történetét, és illusztrációkat is készíthet hozzá!

Részletek a táborról

Jelenlét

• Tábori foglalkozások: 08:00-16:00 között
  • Gyermekfelügyelet: 07:45-16:15 között

Étkeztetés

• Az étkeztetés a Göcseji Falumúzeumban történik.
  • A megrendelt meleg ebédet a gyerekek a Falumúzeumban fogyaszthatják el.
  • Kérjük a szülőket, hogy reggelit, tízórait, uzsonnát, valamint italt csomagoljanak gyerekeiknek. Hűtőszekrény rendelkezésre áll, melyben az ennivalót, innivalót igény szerint el tudjuk helyezni.
  • Ha a gyermeknek bármilyen eredetű allergiája, érzékenysége van, feltétlenül jelezzék számunkra az űrlapon!

Részvételi feltételek

• Maximális létszám: 25 fő turnusonként
  • Részvételi díj: 31 990 Ft/fő (ami tartalmazza az ebédet is)

Igénybe vehető kedvezmények

• A Göcseji Múzeumból vagy a Göcseji Falumúzeumból egy másik tábor párhuzamos foglalása vagy testvérpár jelentkezése esetén: 10% kedvezményt biztosítunk
  • Három tábor foglalása esetén: 15% kedvezményt biztosítunk
  • Négy tábor foglalása esetén: 20% kedvezményt biztosítunk
  • A részvételi díj minden esetben tartalmazza az ebéd költségét is!

Fizetési lehetőségek

• A tábor fennmaradó összegének kifizetése online bankkártyás fizetéssel vagy a Göcseji Skanzen portáján bankkártyával vagy készpénzzel lehetséges 2024. május 20-tól június 15-ig.

Jelentkezési feltételek

• A táborba történő jelentkezés kizárólag ezen az online felületen keresztül történik! Egy e-mail címről több regisztrációt is elfogadunk, de kérjük, hogy egy regisztrációval csak egy fő jelentkezzen.
  • A jelentkezési lap beérkezése után visszaigazolást küldünk a sikeres regisztrációról.
  • Kérjük, az egészségügyi és a adatvédelmi nyilatkozatokat kitöltve, aláírva hozzák magukkal az első napon!
  • A táborozás megkezdését követően, annak megszakítása esetén a részvételi díjat nem áll módunkban visszafizetni.

Élő világ, Élővilág – Reset Camp napközis tábor
Szikszai Rózsa-Katalin Közönségkapcsolati munkatárs Göcseji Skanzen